MOKKA-e

.Less Normal. More Mokka

הקרוסאובר האורבני שמכתיב כללים מחדש

כל העניין ב-MOKKA הוא האקשן, וכדי שתוכלו ליהנות ממנו ל-MOKKA-e ה-100% חשמלי יחידת הנעה יעילה והתנהגות כביש יוצאת דופן. המנוע החשמלי מאוזן באופן מושלם. ה-MOKKA-e מתאים את עצמו לסגנון הנהיגה שלכם.
136 כ"ס
338 טווח נסיעה מרבי (ק"מ)
26.5 קג"מ
למפרט הטכני המלא של MOKKA-e
*נתוני צריכת הדלק, צריכת החשמל וטווח הנסיעה הינן מבדיקות מעבדה שהתקבלו מהיצרן.נתונים אלו בפועל מושפעים מתנאי הסביבה והדרך, מתחזוקת הרכב וממאפייני הנהיגה ולכן עלול להיווצר פער ביחס לנתוני המעבדה.

מוקה ירוק?

ירוק
אדום
כחול
לבן
אפור
שחור

יצאנו לבדוק את המוקה החדש בדרכים

צפו במבחן הדרכים

רוצה שהמוקה החשמלי יגיע עד אליך ?

לתיאום נהיגת מבחן

לא נראה כמו אף אחד

חזון נועז ומקורי של עיצוב ושל טכנולוגיה רוקם עור וגידים. האם אתם מוכנים להרים את חוויית הנהיגה לגבהים חדשים? גלו את אופל MOKKA-e 100% חשמלי החדש.

אבזור מתקדם ומנצח

ג'אנטים בעיצוב יוצא דופן

MOKKA-e לוקח את הספורטיביות שלו שלב אחד קדימה עם חישוק "18 מעוצב וייחודי.

פנסי LED MATRIX

ה-IntelliLux LED® Matrix Lights נטולי הסנוור, מספקים ראות מצוינת בכל מצב, ומאפשרים לך לנהוג בנוחות ובבהירות של אורות גבוהים עוצמתיים מבלי לסנוור נהגים אחרים.

טכנולוגיית PURE PANEL

טכנולוגיית PURE PANEL יוצרת סביבת נהג דיגיטלית אידיאלית, הודות למסך מולטימדיה בגודל "10 לצד לוח מחוונים מוקרן בגודל "12 המוצג מולכם, שמעניק את כל המידע הרלוונטי עבורכם לנהיגה, ומונע מכם הסחת דעת.

מצלמה אחורית פנורמית 180°

מצלמה פנורמית המעניקה לך תצוגה מוגברת בזווית של 180° על החלק האחורי של הרכב ועל מה שנמצא בקרבתו.

מושבים מחוממים

בימי החורף קרים, MOKKA-e מחמם אתכם עם מושבים קדמיים מחוממים. בנוסף, הנהג עצמו יוכל ליהנות גם מהגה מחומם.

תא נוסעים מרווח

תא הנוסעים המרווח של MOKKA-e מכין אותך לכל מקום שאליו תרצה לנסוע – בין אם זה עם מטען גדול או נסיעה עם כל המשפחה בתוספת מזוודות. המושבים האחוריים ניתנים לקיפול ביחד של 40:60 על מנת להגדיל משמעותית את תא המטען, ולהעניק אפשרויות גמישות להעמסה.

בטיחות מתקדמת כסטנדרט

מערכת אקטיבית להתרעה ותיקון סטייה מנתיב

מערכת זו מזהה את סימוני הדרך השונים, ומבצעת תיקוני היגוי כדי לשמור על הרכב בנתיב הנסיעה כאשר היא מזהה שינוי כיוון ללא שימוש באיתות.

מערכת לשמירת מיקום בנתיב הנסיעה

המערכת שומרת על מיקום המכונית בנתיב בזמן שימוש בבקרת השיוט האדפטיבית.

בלימה אוטונומית

מערכת בטיחות זו מפחיתה את הסיכון להתנגשויות חזית ותורמת לשקט נפשי. היא פועלת החל ממהירות של 5 קמ״ש, ומזהה כלי רכב נייחים או נעים, כמו גם הולכי רגל ודו גלגלי. במידה ויש סכנה להתנגשות חזית, המערכת מתריעה בפני הנהג, ואם הוא אינו מגיב היא בולמת את הרכב באופן אוטונומי.

בקרת שיוט אדפטיבית

מערכת זו מזהה את הרכב הנמצא מלפנים, ושומרת באופן אוטומטי על מרחק בטוח ממנו בהתאם לבחירת הנהג. המערכת מסוגלת להביא את הרכב לעצירה מלאה ולהמשיך בנסיעה לאחר מכן.

פנסי לד אוטומטיים מתוחכמים

כאשר המערכת מזהה כלי רכב המתקרבים מולך או עוקפים אותך, הפנסים הראשיים בעלי האלומה החכמה יעברו מאור גבוה לאור נמוך על מנת שלא לסנוור אותם. המערכת מבטיחה שתמיד תשתמשו בתאורה הנכונה בזמן נהיגה בלילה.

מערכת לניטור שטחים מתים

מערכת זו היעילה במיוחד בכבישים בעלי מספר נתיבים, מזהירה את הנהג באמצעות נורת LED בפינה של מראת הצד, כאשר יש רכב ב״שטח מת״ שלא ניתן לראותו באמצעות המראות.

HIGWAY DRIVER ASSIST

פיתוח חשוב זה מאפשר לאופל MOKKA החדש לנהל מטלות נהיגה מרכזיות בכל נסיעה. המערכת שומרת על מיקום הרכב ומהירותו בנתיב שנבחר, ויכולה להאיט ולהאיץ בדיוק בהתאם לתנועות הרכב שמלפנים.

סיוע לזינוק בעלייה

מערכת הסיוע לזינוק בעלייה נוצרה כדי למנוע תזוזה לא רצויה של הרכב בעלייה כאשר הנהג מרפה מדוושת הבלמים. היא פועלת בשיפועים של 3% ומעלה, ומונעת מהרכב להתדרדר לאחור במשך שתי שניות בקירוב. דבר זה מאפשר לך להעביר את רגלך בצורה חלקה מדוושת הבלמים לדוושת ההאצה, ולהתחיל בנסיעה.

התרעת סכנת התנגשות

מערכת זו, הפועלת ממהירות של 30 קמ״ש, משתמשת ברדאר המותקן בקידמת הרכב על מנת להתריע כאשר קיימת סכנת התנגשות. המערכת עוזרת לנהג לשמור על מרחק בטוח מהרכב שמלפנים.

מערכת מורחבת לזיהוי תמרורים והמלצת מהירות

מערכת חדשנית זו מיידעת את הנהג מהי מגבלת המהירות בכביש בו הוא נוסע. המערכת משתמשת במצלמה לצורך זיהוי תמרורי תנועה, כך שתוכלו להתאים את הגדרות בקרת השיוט ומגביל המהירות בהתאם. בנוסף לתמרורי מהירות, המערכת מזהה גם תמרורי ׳עצור׳, ׳דרך חד-סטרית׳ ותמרורי ׳עקיפה אסורה׳.

מעניין אותך לקבל פרטים נוספים על NEW MOKKA-e?

  מבחן: אופל מוקה E – דור חדש של סטייל וטכנולוגיה

  אופל החלו לשווק בישראל ג'יפון קומפקטי המבשר על רוח מרעננת במפרשים של המותג הגרמני. האמנם השינוי המיוחל בא לידי ביטוי על סיפונו של המוקה החשמלי? בדקנו

  קרא עוד
  אופל מוקה – מבחן דרכים (אופל מוקה e, חשמלי)

  דור שני למוקה, רכב הפנאי הקטן של אופל, ויש לו גרסה חשמלית

  קרא עוד
  לכל הכתבות על MOKKA-e